O nas

TSO Sp. z o.o. już od 10 lat specjalizuje się w szkoleniach językowych. W tym czasie przeprowadziliśmy wiele szkoleń indywidualnych i grupowych dla takich Klientów jak:

sony cuprum bnp

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty szkoleniowe, zawsze dopasowujemy formę naszych kursów do Państwa potrzeb.

Każde szkolenie obejmuje moduł specjalistyczny do wyboru z poniższej listy:

  • Business English
  • Marketing English
  • English for Financiers
  • English for Executives
  • English for IT
  • Legal English
  • English for Engineers
  • English for Secretaries & Assistants
  • English for Filmmakers
  • Medical English

Jesteśmy firmą szkoleniową, działająca na terenie całego kraju. Sprawną koordynację szkoleń zapewniają nasze biura zlokalizowane w 5-ciu miastach w Polsce. Dojazd do Klienta jest zawsze wliczony w cenę szkolenia.

TSO oferuje również tłumaczenia i konsulting językowy oraz:
Polish for Foreigners – nauka języka polskiego przygotowana z myślą o obcokrajowcach anglojęzycznych.
English Shot – intensywne szkolenie z języka angielskiego /4-8h dziennie/ mające na celu zdecydowaną poprawę zdolności komunikacyjnych w maksymalnie krótkim czasie.

Rozpoczęcie szkolenia poprzedza krótki test, badający umiejętności językowe Klienta oraz rozmowa, której celem jest ustalenie celu szkolenia, jego programu oraz intensywności. Dzięki temu każde szkolenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

W naszej ofercie znajdują się zarówno kursy indywidualne jak i grupowe. Mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie i komfort naszych Klientów, jesteśmy gotowi do przeprowadzania szkoleń zarówno w naszym biurze jak i w miejscu pracy bądź innym miejscu, wyznaczonym przez Klienta.

Nasi trenerzy to zespół młodych, wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w prowadzeniu szkoleń językowych lektorów i native speakerów. Ich wysokie kompetencje potwierdzają dyplomy ukończenia studiów filologicznych oraz certyfikaty językowe. Dzięki regularnym sprawdzianom merytorycznym oraz ciągłym poszerzaniu swoich kompetencji, nasi lektorzy zapewniają profesjonalizm i najwyższy poziom szkolenia. Warunki pracy i atmosfera w firmie sprawiają, że większość trenerów jest z nami nieprzerwanie od kilku lat.

Wysoka jakość – nasi trenerzy przechodzą 4-stopniowy proces rekrutacji.

Mobilność – dojeżdżamy do Klienta
w dowolnie wskazane miejsce.

Elastyczność – przygotowujemy indywidualne programy szkoleń.

Nowoczesność – nasi Klienci mogą korzystać z platformy e-learningowej Supermemo.